Sushi Mushi Restaurant

Sushi Mushi Restaurant je reštaurácia, ktorá ponúka “Súboj chutí” – kvalitné sushi spolu s vareným jedlom. Menu reštaurácie je zložené z ázijských jedál s dotykom európy. Našim zákazníkom prinášame jedinečný kulinársky zážitok vďaka precízne pripraveným jedlám.

Sushi z čerstvých rýb, prvotriedne steaky z plemena Black Angus s pôvodom v USA, či osvedčené klasiky ázijskej kuchyne príjemne dopĺňajú chutné predjedlá a dezerty. Na svoje si prídu aj vegetariáni a vegáni.
Náš tím vám sprostredkuje jedlo so zmyslom pre detail a s radosťou odporučí aj kvalitné vína slovenského alebo svetové pôvodu.


Atmosféra
Dominantou reštaurácie je stena z onyxu obklopená príjemným posedením. Usmiatá obsluha a dobrá hudba sú neoddeliteľnou súčasťou našej reštaurácie. Spojenie príjemného interiéru a skúsenej obsluhy s chutným jedlom vytvára zážitok, ktorý sa oplatí vyskúśať.

Lokalita
Väčšina moderných reštaurácií sídli v historickom centre Bratislavy. My sme zvolili opačný breh Dunaja bližšie k domácnostiam. Prevádzka reštaurácie je situovaná v oblúbenej časti Petržalky za starým Bratislavským mostom s vlastným parkoviskom s kapacitou 50 miest. Výborná dostupnosť je taktiež mestkou hromadnou dopravou vrátane novej električky.

Tradícia
Značka Sushi Mushi patrí medzi prvých na trhu, ktorá prišla s ponukou rozvozu sushi a     wokov do domácností a firiem. Po dlhoročných skúsenostiach v gastronómií  Sushi     Mushi prirodzenou expanziou dospelo do štádia, kedy vznikla po donáške jedál aj reštaurácia. Práve to vytvorilo priestor na rozšírenie ponúkaného sortimentu s navýšením     kvality, inšpirované podnetmi  od dlhoročných verných zákazníkov.

Filozofia
Moderná architektúra, business obed alebo romantická večera s nádychom relaxu. Plná pozornosť na vyváženú chuť a kvalitu, s kulinárskou oddanosťou doplnenou kvalitným vínom a vynikajúcim servisom v pokojnom prostredí.Vždy čerstvé ryby ako aj suroviny z najlepšej lokálnej produkcie,z ktorej vzniká  nápadité a inovatívne menu.


Oslava alebo firemné posedenie?
Ak hľadáte pre Vašu oslavu alebo firemné posedenie skvelé jedlo, príjemné prostredie a kvalitný servis , vieme Vám v našej privátnej zóne ponúknuť až 32 miest.

  • Ak hľadáte pre Vašu oslavu alebo firemné posedenie
  • skvelé jedlo, príjemné prostredie a kvalitný servis ,
  • vieme Vám v našej privátnej zóne ponúknuť až 32 miest.
  • V rámci priestorov reštaurácie prijímame rezervácie pre 2 až 8 osôb.